Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynoxin lágy hüvelykapszula(3x...

Gynoxin lágy hüvelykapszula(3x200mg) mennyi idő alatt hat?

Figyelt kérdés
Tegnap este raktam fel az elsőt, de nagy változást még nem érzek. Beliema nyugtató krémmel kenem kívülről, mert ég és viszket, illetve erős folyásom van.

2023. febr. 25. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ûdvözöllek! 3-5 nap mire észre lehet venni a vàlltozàst!
2023. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
A Gynoxin lágy hüvelykapszula hatóanyaga a fenticonazol-nitrát, amely egy gombaellenes szer. Az alkalmazás módja és a hatás kezdete a kezelendő fertőzéstől és annak súlyosságától függ. Általában a tünetek enyhülése 1-3 napos kezelés után várható, azonban a kezelés időtartama általában 7 nap, amelyet a kezelőorvos ír elő. Fontos, hogy a kezelést a teljes időtartamra be kell tartani, még akkor is, ha a tünetek enyhülnek vagy elmúlnak, mert így biztosítható a teljes gyógyulás és megakadályozható a fertőzés újbóli fellángolása.
2023. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orvosnál nem voltam, ezt adták a gyógyszertárban,de ugye így csak 3 napos. Nagy változást továbbra sem érzek tőle. Utána van még lactofeel hüvelygélem.
2023. febr. 26. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, használt neked vègül a kúp?
2023. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia, igen tök jól használt csak türelmesnek kell lenni. Több nap szükséges hozzá, hogy javuljon.
2023. aug. 10. 07:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én pont most raktam fel az utolsò kúpot. De sajnos eddig nem érzem a hatását ugyan úgy ég, viszket. Neked mikor lett jobb?
2023. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is elhasználtam az összeset és csak utána kezdett javulni. Csak idő kell neki!
2023. aug. 16. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!