Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeméremtesti viszketés (...

Szeméremtesti viszketés ( kisajkak, nagyajkak, csikló) viszketését okozhatja gomba?

Figyelt kérdés
Két napja borzasztóan viszketek lent, és ma zuhanyzásnál is, amikor meleg víz érte még inkább viszketni kezdett. Canesten készítményt is használtam már, de nem segített. Nem tudom, hogy gomba okozhatja-e, viszont ha igen,akkor a Canestennek hatnia kellett volna. Másnak is volt ilyen? Ha igen,mi segített?
2023. febr. 25. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen és a canesten-nek segítenie kellene, én a helyedben vennék canesten huvelytablettat is, ha súlyosabb a helyzet már nem elegendő csak a krém.
2023. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha csak kremet hasznalsz, akkor az keves. Csinalj meg egy normalis kurat, kuppal, kremmel, huvelyflora helyreallitoval.
2023. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már az is megvolt, még sem tapasztaltam javulást.
2023. febr. 26. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont doki, nekem volt olyan viszketés, ami nem gomba és más krém kellett rá.
2023. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor doki, igen :)
2023. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túrós váladékod is van? Pisilés nem fáj?

Nekem a krónikus gomba mellett ezek vannak meg szinte mindig. Két magánorvos nézegette, adott rá ilyen-olyan krémet / kúpot. Nulla javulás . Harmadik doki most fél éves szisztémás kezelést írt ki.( heti egy tabit kell bevenni)

2023. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!