Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Azt hiszem, cérnagil...

Segítség! Azt hiszem, cérnagilisztám van! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van olyan itthoni praktika, amivel meg tudnék gyógyulni? Olyan kellemetlen lenne férgességgel orvoshoz menni : (
2010. okt. 5. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz házi praktikákkal, menj el a háziorvoshoz, nem ciki.
2010. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miből jöttél rá, hogy cérnagilisztád van? De inkább menj orvoshoz.
2010. okt. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, elmentem vele a háziorvoshoz, adott egy gyógyszert, azt kellett szedni. Nem vizsgált meg, nem küldött el sehova, szóval nem kell tartani tőle. És egyáltalán nem ciki. Magától nem fog elmúlni, abban ne reménykedj. És ha van állatod, akkor azt is féregtelenítsd, mert valószínűleg Te is tőle kaptad.
2010. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki ez? Egyáltalán nem ciki, én is most gyógyultam ki, mert elkaptam a lányomtól (ő meg valószínűleg az udvari homokozóból szedte össze, vagy az oviban, mivel állatunk nincs). Egy szem Vermox tabletta kihajtotta mind a kettőnknek. Székletminta se kellett, csak elmondani a dokinak, mi van a székletben, és felírta.
2010. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedgi reménykedtem, hogy van valami otthoni gyógyítási mód... amúgy onnan vettem észre, hogy láttam őket a WCben , aztán rákerestem, hogy mi lehet ez : (
2010. okt. 6. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Otthoni kezelésként fokhagymát és tökmagot ajánlanak, de a gyógyszer előbb kihajtja, és nem leszel hagymaszagú sem. Utolsó voltam.
2010. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
IGEN,VAN.SZOVAL FOKHAGYMAT RESZELSZ,ES MURKOT,AZT OSSZE KAVAROD,ES MEG ESZED EGY NAP 2-3 ES TEJJET EGYALTALAN NE IGYAL.NEKEM A NAGYIM TANITOTT ES BE VALT,DE JOBB LESZ HA DOKOHOZ IS ELMESZ.SOK SIKERT!!!
2010. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bocsi a helytelen irasert csak siettem
2010. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azóta már elmentem dokioz, és kaptam gyógyszert. azért köszi mindenkinek a segítséget. : )
2010. okt. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!