Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használta itt valaki a Cypromi...

Használta itt valaki a Cypromix tablettát? Mesélne róla?

Figyelt kérdés
Hormonproblémára került felírásra, nem kifejezetten fogamzásgátlási célra.

2023. márc. 6. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Én régebben használtam, különösebb előnyös hatását nem vettem észre sok idő után sem. Inkább abba is hagytam, mert magas a hormon tartalma.
2023. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Diane 35-öt kaptam, aminek ugyanez az összetétele (csak úgy tudom, az már nincs forgalomban) Akné miatt írták fel. Valamennyit segített rajta. Mellékhatás egyedül a szünetben jelentkező migrén volt. (Alap esetben is migrénes vagyok. )
2023. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Borzalmas volt, egyedül a pattanásaimra hatott pozitívan (meg nyilván “beállította” a menzeszemet, de ilyenkor ez megvonásos vérzés, amit minden fogamzásgátló tud produkálni).

Majdnem 10 kg-ot híztam, iszonyat erős menstruációs migrénem lett, és ami a legrosszabb, undorítóan elkezdtem izzadni. Előtte sose volt ilyen problémám, mialatt szedtem, mínuszokban egyszál vékony pulcsiban is úgy szakadt rólam a víz egy kis séta után, mintha keményen edzettem volna. 4 éve hagytam abba a szedését (sajnos sokkal tovább szedtem amúgy, mint szabad lett volna, az orvos egyáltalán nem volt a helyzet magaslatán), sajnos ez még mindig fennáll, bár szerencsére kisebb mértékben, de sosem lett a régi és félek, hogy nem is lesz.

Szóval én sajnos nagyon megszívtam vele.

2023. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is hormon probléma miatt kaptam, semmilyen mellékhatása nem volt. Egy grammot sem híztam tőle (sajnos), nem izzadtam.
2023. máj. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!