Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után kb. mennyi idő múlva múlik el a depresszió, rosszközérzet, stb?

Figyelt kérdés

Október eleje óta szedek Cypromix fogamzásgátló tablettát PCOS betegségre, de olyannyira rossz kozerzetem, depresszióm, motiválatlanságom van azóta, hogy úgy döntöttünk abba hagyom a szedését…

Holnap megyunk az orvoshoz megbeszélni hogyan tovább, szerintetek helyre fogok jonni valaha is? Ha igen kb mennyi idő?

Mik a tapasztalaitok?



2022. jan. 5. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Holnap mész orvoshoz. Én nem vagyok orvos honnan tudjam, hogy neked mi mikor mulik el? Használjatok óvszert akkor!
2022. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
De attól, hogy abbahagytad miért lettél depressziós? Nekem valahogy a fogamzásgátló tabletta és a depresszió nem függ össze.🤨 Nem egy hangulatjavító vagy más egyéb pszichiáter által írt készítmény, ami könnyedén függ össze a depivel.
2022. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rajta is van mellékhatásként a depresszió, mivel majdnem a legmagasabb hormontartalmú tabletta.
2022. jan. 5. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül attól van! Változott valami október óta?
2022. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeptember óta érzem körülbelül a depit, elnyomottságot, motiválatlanságot, mióta kiderült a PCOS, de mióta elkezdtem szedni a fogamzásgátlót azóta fokozódott, javulás pedig szinte minimális, nagyon kevés 😕
2022. jan. 5. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 Elsőre nem egyértelmű, de a szedésétől lett az. Ami tökre elképzelhető, felborította az egész eddigi rendszerét.


Kérdező, ne nőgyógyászhoz, hanem endokrinológushoz menj PCOS-sel.

2022. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye azt tudod, hogy a Cypromix nem fogamzásgátló, csak van ilyen hatása. Aknére írják fel, és olyan mint a lórugás, hosszú távon nem is szabad szedni!

Miért rendített meg a PCOS, babát szeretnél, egyáltalán van szóba jöhető apa jelölt?

2022. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os, endokrinológusnál mar voltam a PCOS-al, de ő azt mondta, hogy szedjem, de én egyre jobban úgy érzem hogy nem bírom tovább se testileg, se lelkileg
2022. jan. 5. 22:10
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es, nyilván nem fogamzásgátlás céljából szedem. szőrösödés, pattanások, hajhullás, cisztás petefészek stb. miatt kezdtem el szedni.
2022. jan. 5. 22:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de ilyen kérdést feltenni, hogy miért rendített meg a PCOS…
2022. jan. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!