Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős hányinger menstruáció...

Erős hányinger menstruáció elött és közben?

Figyelt kérdés
Mielött megjött napokig hányingerem volt,de ez nálam megszokott. Most viszont ez a 3. nap,hogy vérzem és még mindig nagyon erős a hányinger. Ez normális?

2023. márc. 6. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Terhes vagy.
2023. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is így szokott lenni, mármint, hogy hányingerem van mielőtt megjön, ill.az első napon, utána nem szokott lenni. Meg az sem durva, enyhe hányinger csak. Lehet, hogy a gyomrodat is elrontottad, más miatt is lehet hányingered, amúgy menstruáció előtt-alatt normális a hányinger, ha nem ölt extrém méreteket, és nem fajul hányásig, elesettségig minden alkalommal.

Sajnos a hormonváltozások sok mindent befolyásolnak. Szerintem figyeld magad. Ha ez mindig visszatér, lehet, hogy van egy kis hormonális gondod, egyébként ez teljesen normális, meg lehet, hogy stressz vagy betegség miatt van most hányingered.

2023. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Én fogamzásgátlót szedek és így is hanyingerem van mensi előtt és közben is.

Nem azt mondom hogy teljesen normalis de nem is “baj”

2023. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balogh Zsozsó ***** válasza:
45%
Nekem is ugyanígy van. 1- 2 nap, és nem egész nap, hullámokban. Nem kellemes, de kibírható.
2023. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!