Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van?

Hüvelygombám van?

Figyelt kérdés
Pár napja viszket a nemi szervem kívül, de belül a hüvelyem nem. Vagy legalábbis nem érzem belülről annyira diszkomfortosnak. De a külső része az nem jó, meg a nagyajkak is ilyen furák. Erre elég canesten krém, vagy valami másféle krém vagy canesten kombi érdemesebb? Nőgyógyászhoz hét végén megyek, de jó lenne már előtte csinálni valamit vele, mert nem kellemes.

2023. márc. 7. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Lehet bar en nem vagyok orvos, de ne piszkald ne vakard. Ha nagyon rossz nem tudod elorebb hozni az idopontot?
2023. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
A Canesten krém jó, ha hüvelygombára utalnak a tünetek. A külső viszketés esetén a hüvelygomba mellett szexuális úton terjedő betegségek is lehetnek az okai.
2023. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem akkor szokott viszketni, ha ki van száradva. Emiatt nem kennék én gombaölőt, mert csak elcsesznék valamit ott.


A gomba folyással is jár. Nincs ilyesmi képben?

2023. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!