Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sajátmárkás betétek, tampono...

A sajátmárkás betétek, tamponok rosszabbak mint az OB/Always/Libresse?

Figyelt kérdés
van aki mást használ? jobb v. rosszabb?

2023. márc. 10. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Van, ami rosszabb, pl. betét szétfoszlik, nem szívja olyan jól a vért, de olyan is van, ami pont olyan jó, mint a márkásak
2023. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a Libresse egyáltalán nem jött be. Kemény, kényelmetlen, elmozdul. Sokkal jobb a Naturella. De gyengébb napokon az alacsonyabb árkategóriát képviselő (általában saját márkás) termékek is megfelelnek.

Persze nekem az Always/OB a tuti, de csak akkor veszek ha nagyon akciós.

2023. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a DM-es ugyanolyan jó, mint az OB, de volt saját márkás, ami nem volt jó semmire.
2023. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a sm tamponok gyakorlatilag lószrt nem érnek. Beteszem, és folyik mellette a vér, az OB-vel ellenben semmi hasonló gondom nincs.


A betétből saját márkásat használok, az tök oké.

2023. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem, szerinten
2023. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem igazán jött be egyik se, de mondjuk én elég kényes is vagyok ezekre.
2023. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Szia! Szerintem a DM boltos jó, és az ára is megfelelő!
2023. márc. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit igen, de azért a dm-es elég jó. Jó ár-érték arány miatt én azt veszem (ill. vettem a kehely előtt)
2023. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg használtam eldobható eszközöket, addig nekem a libresse és az always nappali és éjszakai betétjei voltak a legjobbak, bár azok is iszonyat kényelmetlenek voltak. De az utóbbinak pont annyira volt jó az éjszakai betétje, amennyire kellett. Forgolódós vagyok, meg erős a vérzésem, de jól bírta a strapát.
2023. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!