Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel arra keltem hogy...

Reggel arra keltem hogy nagyon fáj, mi lehet ez? (több infó ⬇️)

Figyelt kérdés

Szval ma reggel az történt, hogy este elaludtam nagyon fáradt voltam, és most reggel arra ébredtem fel hogy faj az alhasam, görcsöl, de valami fura érzés is társult mellé, mert a fenekemben is ereztem valami fájdalmat. A végbélnyilasomnal mintha ott is görcsölne, vagy valami nyomaserzet szoritaná vagy én nemtudom, leírhatatlan érzés, számomra a fajdalom. Olyan volt mint egy közepes menstruációs fájdalom. Már jobb valamivel, már csak az alhasam faj kicsit. Tegnap reggel is nagyon görcsölt az alhasam, reggel elmentem bicoval suliba, es arra gondoltam lehet csak a "gyorsaság miatt" általában ez van, mert mikor lenyugodtam elmúlt. 3nap múlva kéne mrg jönnie. Most ha jól tudom jobban fog fájni a mensim, mert az egyik petefeszkem jobban faj, es a multhonapban kevésbé fajt.tegnap meg ettem egy rantottsajt tálat (3 kisebb sajt és sultkeumpli) most mintha olajosabb lett volna a krumpli de finom volt. Gyorsan ettem szerintem, épp lovagolni voltam, fel szereltem a lovat, előtte bementem inni, és olyan rosszul lettem mint mikor tele isszátok magatokat vizzel(2-fel 3 között ettem, a lora pedig kb 16:45 körül ulhettem fel) normafloret ittam, tudom hogy az nem puffadasra való de csak ez volt nálam, majd le kellett szallnom a lorol, es egybol elkezdtem oklendezni, nem jött semmi, a torkomig jutott, 2 hete vasárnap is történt velem ilyen kfc ben ebédeltünk barátnőmmel, es akkor is oklendeztem és ürítettem, mint most is, kb egész délután rosszul voltam 2x oklendeztem 3x is kellett de akk mar buszt vártuk utána már semmi nem Volt, gyorsabban sétáltunk akk rosszabb volt.

Az lenen igazabol a kérdésem hogy a végbél nyilasomnal miert faj? Olyan mintha belül fajna, pukiztam egy kisebbet és akkor fajt nagyon de mar nem szerintem.



2023. márc. 11. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A végbél nyílásodnál belül lehet hogy belső aranyértől fáj. Lovaglástól simán előjöhet.
2023. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggel megjott
2023. márc. 11. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
18%
A végbélfájdalom nekem is szokott menstruáció előtt és közben lenni pont amilyet leírtál. Az orvos nekem legyintett hogy nooormális dolog pedig senkitől nem hallottam ilyet.
2023. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!