Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstuációm múlt héten múlt...

A menstuációm múlt héten múlt el, kb 7 napig tartott és a mennyisége elég kevés volt. kb 4 nap után ma reggel ismét jelentkezett némi vérzés. Mit tegyek? többi lent

Figyelt kérdés

pcosben szenvedek egyébként, tartom a dietetikus által előírt diétát és spotolok.eddig ilyen tünetem még nem volt,csak annyi h kimaradt mondjuk egy hónap, de az utóbbi 1,5 évben nem volt jellemző ez sem.

hozzá kell tenni,hogy az utóbbi pár hétben elég sok lelki megpróbáltatás ért, munkahelyen sok a stressz, de amire leginkább gyanakszom, hogy mivel lelkileg nagyon rosszul voltam mostanában ezért belementem egy kapcsolatba egy férfival,aki nem is tetszik igazán,szval egyáltalán nem tudok hozzá vonzódni, de nagyon kedves és figyelmes volt,ami nagyon jól esett. De úgy érzem sokszor nap közben, h én ezt nem akarom folytatni, főleg szexuálisan, de nem akarom megbántani őt sem.

Nem tudom hogy jelentkezzek be ezzel orvoshoz most azonnal,vagy várjak egy hónapot,hátha elmúlik. A kapcsolatot meg fogom szakítani az előbb említett sráccal.


2023. márc. 13. 11:33
 1/2 A kérdező kommentje:
terhességi tesztet csináltam,az negatív lett tegnap
2023. márc. 13. 11:34
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Várj 1-2 hónapot, hátha rendeződik a ciklusod. Ilyen nekem is volt nemrég, következő hónapban kimaradt, azt követően rendesen megjött.
2023. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!