Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek szabad is kinek nem...

Kinek szabad is kinek nem tanácsolják a gyerekvállalást!?

Figyelt kérdés

Anyám én velem és a bátyámmal veszélyeztetett terhes volt ráadásul ő koraszülött is volt

Az első gyerekük az apámmal nyitott hát gerincel volt halva született

Állítólag anyu nem kevés gyógyszert szedett be,hogy kitudjon minket hordani a testvéremmel és el ne vetéljen velünk ő!!!



2023. márc. 13. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

A leírtak alapján folsavat kellett szednie anyádnak. Ebben nincs semmi különös.


Ezért kell járni szakemberhez terhesség alatt, hogy amiről lehet, arról tájékoztassák a kismamát, mivel csökkenthető a komplikáció esélye. Egyébként nem nagyon van megírva, kinél lehet probléma.

2023. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én nem tudom mi történt de valamit elhalgatnak és elhalgattak előlem azt érzem

Nem mondanak el valamit énnekem

Van oka biztos,hogy nagyon nem tudtam boldogulni az életemben

És gyenge az immunrendszerem a szervezetem is:-(:-s

2023. márc. 13. 15:54
 3/8 A kérdező kommentje:

Komolyan tényleg kijöttek már régen a kéz ujjaimon a két tenyeremen ilyen el nem múló szemölcsök olyanok amik fagyasztva is voltak de nem használt az sem az orrom dugul azt is kezelhetem

Az emésztőszerveim a pajzsmirigyem is tropák magas vérnyomásom emelkedettebb pulzussal is van már mióta ősidők óta!!!😔☹️

2023. márc. 13. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Bocs, de ezek olyan tünetek, amikkel emberek sokasága küzd. Szemölcsöt vírus okozza, orrdugulás lehet allergia, ma már népbetegség a pajzsmirigy...stb. Ehhez nem kell semmit eltitkolniuk.
2023. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De valami oka van az asperger-szindrómának a személyiség zavarnak és a szociális fóbiának az adhd-nek is gondolom ideg gyengeség a központi idegrendszer betegsége fejlődési zavar!!??
2023. márc. 13. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Most nem tudom mi a kérdés, qz, hogy gyereket akarsz és azzal milyen problémáid lehetnek vagy hogy mentálisan ez hogyan hathatott ki az életedre?
2023. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen, van ezeknek oka, de az nem jelenti, hogy előre lehetett volna látni.
2023. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha úgy érzed, hogy anyád apád elhallgat valamit előled, akkor ülj le velük komolyan beszélgetni. Ennek ez a kulcsa, más lehetőség nem igazán van. Az Asperger az autizmus egyik formája. Jelen állás szerint az orvosoknak nincsen fogalmuk arról, hogy mi okozza az autizmust. Terhesség alatt a mai napig nem tudnak rá szűrni akkor sem, ha megcsináltatod a 300 ezres Prenatestet. Pajzsmirigy probléma, magas vérnyomás, szemölcsök megjelenése nem genetikai vagy intrauterin fejlődési probléma, hanem népbetegségek. Minden második ember pajzsmirigy beteg vagy küzd valamilyen kardiovaszkuláris problémával. Szerintem keress fel egy pszichológust! A baj a fejedben van, nem a testedben vagy anyádékkal!
2023. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!