Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kemény dudor intim területen?...

Kemény dudor intim területen? Többi lent

Figyelt kérdés

Nemrég fedeztem fel, hogy van egy púp a nagyajkam mellett a hajlatban (ahol megy a bugyi vonala is). Érzékeny ez a csomó ha megnyomom, nagyon félek, hogy rák. Ezzel nőgyógyászhoz forduljak? Vagy milyen orvoshoz?


(Egyébként volt a folyásommal is probléma, de azt kezeltem vitagync-vel, és helyrejött. Csak azért írom, mert nem tudom, összefüggésben van-e a kettő)


Előre is köszönöm a segítségeteket!

21/L


2023. márc. 14. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Kár hogy ilyen nevű nőgyógyász nem létezik. Kérdező, jelentsd az első választ, ne válaszolj neki.
2023. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm, hogy jelezted!
2023. márc. 14. 10:34
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Már tuti elküldte a képet
2023. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#4 teljesen hülyének azért ne nézz, légyszi :)
2023. márc. 14. 10:37
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Pattanás szerű, csak nagyobb? Ha igen, az kelés lesz.
2023. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem rak. Olyan, mint egy nagy bor alatti pattanas. Faggyumirigy.

Borgyogyasznak erdemesebb mutatni. Sokaknak van am.

Leggyakrabban elmulik. Nekem eloszor, mikor honapokig aggodtam, vegul kidurrant, nehezen utat tort kifele. Es mikor megtortent, nem ertettem, mi ez. Oriasi mennyisegu cucc jott ki, mint egy pattanas oriasiban.

Legtobbszor eltunik. Es jellemzoje, hogy erzekeny, faj. Az is, hogy a nagyajakban.

2023. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :) 1-2 centi átmérőjű kb egyébként
2023. márc. 14. 10:50
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Altalaban a legartatlanabb jelenseg, hogy a szor nem tud felszinre torni kialakit maganak egy kis tokot es begyullad, szortuszogyulladast is vonhat maga utan. Ez kifakad magatol, de ki is lehet nyomni, de akkor azt betadinnal kezelni kell, hogy ne fertozodjon el.
2023. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!☺️
2023. márc. 14. 11:06
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is szokott ilyen lenni. Egyszer nagyon rossz helyen volt, járás közben is fájt, kellemetlen volt, így leragasztottam, hogy ne dörzsölődjön tovább. Már aznap elkezdett leapadni, 2 nap múlva meg nyoma sem volt. Azóta nyomkodás helyett inkább leragasztom. Próbáld ki, hátha segít.
2023. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!