Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dudor a nemiszerven?!

Dudor a nemiszerven?!

Figyelt kérdés

Este tisztálkodás közben vettem észre hogy egyre többet viszkedek és mintha keményebb lenne a bőr azaz a külső nagy ajkak , pontosabban bal oldalt hátul.

Meg néztem és egy hatalmas nagy dudor keletkezett, ki van pirosodva . A viszketés el múlt de most lüktető érzés van.


Enyhén meg vagyok ijedve hogy mi lehet ez. A dudor akkora mint a kisujjam, mint hossz mint vastagság szempontjából.


Jelen pillanatban menstruálok is.

Hozzá tenném, hogy minden menstruáció után rohanhatok a patikába kansen krémért.


Nem értem mit csinálhatok rosszul, napi 2x tisztálkodok, eleve imádok fürdeni.

Oda figyelek az alsóneműim tisztaságára, betétet pedig ha akarnám akkor se tudnám ritkábban cserélni mivel iszonyatosan meg szokott lenni, napi 6-7 betét el megy.(+ néha kettesével kell raknom hiába éjszakai)


A dudort még sosem tapasztaltam.


A menstruáció utáni folyamatos viszketést pedig már amióta menstruálok azóta kísér.


Váltottam már tisztálkodó szereket is, tele vagyok intim gélekkel stb.


Mit csinálok rosszul?

Mitől van a dudor?



2023. jan. 14. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Bartholini mirigy gyulladás? Bár az fájna is.
2023. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Nőgyógyász
2023. jan. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
Pattanás. Igen, ott is lehet pattanás.
2023. jan. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is patti vagy egy begyulladt szűrtüsző.
2023. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!