Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha nekem mindig van...

Az baj, ha nekem mindig van folyásom? Néha fehér és sűrű, néha meg sárgás. ! Mitől lehet és mit tehetek ellene? Nem nagyon akarok orvoshoz menni. :S

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít mert minden bugyim emiatt foltos, és néha még a mosás sem segít! :S
2008. dec. 28. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Folyamatosan járok az orvoshoz, mert méhszájsebem van, de amelllett még van valami más is, amit nem tudnak megmondani. Most leletekre várok, amit a fővárosban elemeztek, mert csak ott végezhető el. Nekem sem segít semmi, mindig van folyásom, soha nem volt még olyan, hogy "tiszta" lett volna a bugyim. Nagyon zavaró, mert olyan mintha nem lennék higénikus, pedig nagyon is ügyelek a tisztaságomra.
2008. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Pedig érdemes lenne megmutatni egy orvosnak. Bármi lehet pl. gombás fertőzés. Ír fel rá hüvelytablettát, vagy kúpot.Csak úgy magától nem fog elmúlni. Hidd el megéri rászánni azt az időt az orvosra, senki nem megy örömmel, de néha kell.
2008. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
szerintem semmi baj vele... nekem is mindig van, és ugyanezekkel a tünetekkel :D ún. fehér folyás... valamilyen szinten ez tisztítja a hüvelyed...
2008. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
54%

Szerintem menj el dokihoz, hátha van egy kis fertőzésed. Jobb idejekorán kikezeltetni, ha valami gond van, nehogy később mégnagyobb probléma alakuljon ki emiatt.

Használj tisztasági betétet, és akkor a bugyid nem lesz foltos...

2008. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
nekem is van folyásom... szinte mindig... voltam már nőgyógyásznál, SEMMI BAJOM SINCS...szóval, ez van
2008. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!