Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa érzés az alhasamban...

Furcsa érzés az alhasamban menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva kell megjönnie (a melleim már eléggé fájnak).

A hasamban most este fura érzés volt, nagyon vizelési ingerem volt és fél órát még visszatartottam mert úton voltam, mikornhazaértem pisiltem. Olyan érzés volt mi rha ki akarna esni az hugyhólyagom. Nem fájdalom, hanem ilyen feszítő érzés,mintha kiesne. Ez az érzés azóta is megvan (2 órája),és mintha enyhe vizelési ingerem lenne vele együtt.

Más tünetem nincs szóval nem hinném hogy felfázás.

Lehet ez a menstruáció előtti állapot miatt?



2023. márc. 15. 22:55
 1/2 A kérdező kommentje:

ja és egész nap semmi bajom nem volt,délután is teljesen gond nélkül pisiltem,semmit se éreztem.

Az egész akkor kezdődött amikor most este visszatertottam amikor nagyon kellett pisilnem.

2023. márc. 15. 23:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért van a feszítő érzés mert visszatartjuk a vizeletet. Menzesz előtt meg amúgy is teljesen normális minden más enyhe kellemetlen érzet.
2023. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!