Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Novemberben decemberben nem...

Novemberben decemberben nem volt menstruációm de januárban volt és most megint nincs 2 hónapja. Ez miért van? Tippek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nem szedek fogamzásgátlót.
2023. márc. 17. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keson kezdtel menstrualni? Vagy, tul vekony vagy, sokat fogytal?
2023. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még 5.ben keztem menstruálni és nem vagyok vékony
2023. márc. 17. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mennyi a testtömeged és milyen magas vagy? Sportolsz komolyabban?
2023. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor mar be kene allnia. Ezzel egyutt noknel, ha nem a terhesseg miatt kell aggodni, kimarad neha.

Hormonszintet verbol lehetne nezni.

Oke, meg covid, stressz is felborithatja. De ha tobbszor, valami miatt lehet, hogy csak az egyik oldali petefeszked lusta.

Nogyogyaszhoz mennek, vagy megvarnam a kovetkezot, es ha ujra kimarad, akkor.

2023. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha kamaszkorban vagy akkor előfordul ilyen kiesés ,de sok egyéb más tényező is közrejátszhat . nőgyógyász pontos diagnózist tud(na) ezzel kapcs mondani..keress fel egyet én ezt javasolnám
2023. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és javaslom még hogy kezdj el életmódot váltani ..biztosan gyönyörű szép lány vagy, de lehetsz még ettől is jobb úgyhogy hajrá :))
2023. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!