Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tabit szedek. Rettenetes...

Tabit szedek. Rettenetes görcseim vannak menszikor. Nem segít se a Mercolut, se a Cataflam. Mit tehetnék még a gyógyszeren kívül a görcsök enyhítésére?

Figyelt kérdés
2008. jan. 5. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak gyógyszert tudok ajánlani, Apranax, de sajnos vényköteles!
2008. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen fajta gyóygszert szedsz, de általában az a jellemző hogy megszünteti vagy csökkenti a menstruációs görcsöket. Előfordulhat hogy ez a tabletta nem megfelelő a számodra, talán érdemes volna másikat kipróbálni, beszéld meg az orvosoddal. A görcsök enyhítésére jó lehet melegvizes palack a hasadra, vagy kipróbálhatod az orbáncfű cseppeket, ha rendszeresen szeded az segíthet.
2008. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Nekem van egy könyvem az a cime: Az ujjak jógája. A következőképpen lehet enyhiteni a fájdalmakat, nekem bevált. A gyűrűsujjak hegyét érintsük össze, a kisujjak hegyét pedig a hüvelykujjéval. 10-szer lélegezzünk ebben a tartásban, majd váltsunk. Most a kisujjak hegyét érintsük össze, a gyűrűsujjakat pedig a hüvelykujj hegyéhez. Ezzel a változattal is lélegezzünk 10-szer. Szükség szerint, vagy naponta 3-szor 7 percig végezzük. Remélem Neked is segiteni fog.
2008. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak mondanám, hogy ez a módszer biztosan sokaknak beválik,sok esetben, de nem hinném hogy akinek komoly erős mensigörcsei vannak, az tud ilyenkor arra koncentrálni amit írtál.Van aki még dolgozni sem tud azokon a napokon.

Szerintem is az orvosoddal beszéld meg a gyógyszerváltást,nekem a Tri-Regol mellett semmi görcsöm nem volt.De nem vagyunk egyformák!

2008. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Ha nem szeretnél gyógyszert szedni akkor keress fel egy kineziologust. Nekem ő segitett.
2008. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én nekem is eszméletlen görcseim vannak. De én hozzá még nem birok se enni se inni mert kihányom az egészet. Legutóbb csak a nőgyógyász segített mert teljesen legyengített a fájdalom meg a hányás.Kaptam inyegciót meg kúpott. a szurit a derekamba de fél óra és elmúlt. Azt mondta hogy fel vagyok fázva. Avval meg nem jó játszani. vigyázz magadra.
2008. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem menj el orvoshoz! nem természetes a túl nagy görcs, jobb, ha kivizsgáltatod. Én is eléggé szoktam, de gyógyszerrel elmúlik...
2008. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy görcsoldó, a neve PAPAVERIN, és nem vényköteles (legalábbis eddig nem volt), hozzám egyszer kihívták a dokit olyan rosszul voltam, ő mondta. Nagyon jó, mert nem az idegrendszerre hat, hanem fizikailag simagörcsoldó! Kell egy kis idő, amíg hat, de nekem beválik.
2008. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha más már végképp nem, Ridol... De az iszonyatosan erős... Én egyszer vettem be rokonoknál,mert nem volt más, és negyed óra alatt simán hatott. De lórugás, úgyhogy orvos biztos nem fogja javasolni...
2008. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!