Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett vérzés?

Fogamzásgátló mellett vérzés?

Figyelt kérdés

Félidőben megjött. De pecsétet hanem rendes bő vérzés immáron 5. Napja.Ugyeleten voltam, hasi UH nem mutatott semmit, másnap dokit felhivtam azt mondta köztes és h szedjem tovább a gyógyszert. Jobb alhasam fájdogál, szúr. A vérzés erősebb mint a menstruáció szokott lenni.

Stresszes időszakban vagyok, a gyógyszert már nagyon rég óta szedem. Kérem csak az válaszoljon, akinek volt hasonló.... Természetesen kedden hívom a dokit, nem kell okoskodni, tényleg csak tapasztalatokat várok. Köszönöm!



2023. márc. 19. 09:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi. Nem pecsétlő hanem normális, sőt erősebb verzes.
2023. márc. 19. 09:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt/van. De nem pont ilyen,mert nálam nem erős. Viszont a féloldalas fájdalom is meg van. Azt nem tudom sajnos megmondani mi okozza, mert csak hetek múlva kerülök orvoshoz. Valószínűleg tabletta váltás lesz. De a fájdalom kicsit aggaszt.
2023. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

magas progreszteron szint okozhat szúró fájásokat.

azt tanácsolom h menj masik dokihoz.

háziorvossal nyomtasd ki amiket eddig vizsgaltak. vidd a gyógyszered és mindent mondj meg.

hormonális vizsgalatot adnak vagy kérj.

2023. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!