Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már nők, lányok hasonló...

Volt már nők, lányok hasonló problémátok? 2 hónap altt ez a 3. hüvelyi fertőzésem.

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől lehet, mert legalább 2 hónapja nem voltunk együtt a párommal, és mind a 2 kezelés után pár nappal újra éreztem a kellemetlen csípős érzést és folyást. Most kezdeném el a 3. kúpos kezelést, csak nemsoká megjön így várnom kell vele még egy hetet, és már nagyon ki vagyok hogy sosem lesz vége. Ha valakinek volt már ilyen problémája, hogy oldotta meg? Elmúlik ez egyszer, vagy már sosem lesz vége? Nagyon el vagyok keseredve :(
2010. okt. 7. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt. Ott az volt a gond, hogy felírtak neki kúpot, de tablettát nem. Így helyileg lekezelték, de a vérében benne maradt. Ha nekem ilyen gondom volt, sohasem csak kúpot kaptam, hanem mellé tabit is ( pl. Klion), utána még használtam egy kúpot a hüvelyflóra visszaállítására és nem jött ki újra.
2010. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos cukorbeteg vagyok,nálam, ha nagyon magas a vérukrom, akkor a vizeletemmel is nagyon sok cukor távozik, akkor érzem ezt a problémát. Mostanában sok natur joghúrtot, és kefírt fogyasztok, azt vettem észre ez szépen fokozatosan segített.
2010. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm, igen én is mindig csak kúpot kaptam aztán kész, lehet ha használtam volna hüvelyflóra helyreállítót nem jött volna vissza, de annyira hamar visszajött, hogy 1-2 napon belül.


Második válaszoló: sajnos én laktózérzékeny vagyok, nagyon régen nem ettem már joghurtot, és nem is tudom létezik e laktóz mentes. Sajnos nekem az ilyen termékektől erős hasfájásom és erős hasmenésem van.

2010. okt. 7. 10:01
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Eszembe jutott egy csajszi, akinek ugyanez volt a gondja. Neki ilyen candida-ja volt... Persze attól még neked nem biztos, hogy ez van.

Egyébként ha mindig ugyanahhoz a dokihoz jársz én váltanék, mert azért ez szerintem durva, hogy ennyire nem tudja kikezelni. Legalább 1-2 hétig lennél tünetmentes, akkor azt mondanám, hogy OK, de te ki sem gyógyulsz...

Milyen kúpot használsz?

2010. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ahova járok ott 2 doki váltja egymást, mind a kettő látott már és mind a kettő kezelt, és sajnos egyiknek sem sikerült. Alőször kaptam Cns kúpot, majd klion d és most megint cns-t kaptam. A cns-től elmúlt és tényleg éreztem hogy jó, de pár nap és visszajött, a klion d egyáltalán nem használt elhasználása után is folyt és égett.
2010. okt. 7. 10:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet laktózmentes joghurot kapni, többfélét is, az hiszem, Olma márkájú. Azt viszont nem tudom, hogy élőflórás-e, mert csak az jó.


Amúgy a párodat is kezelték minden alkalommal? Mert ha nem, tőle kaptad vissza. Ezt sajnos sok doki "elfelejti" megemlíteni.

2010. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Meg persze nem ártana egy enyésztés, hogy tudják, pontosan mit kell kezelni.
2010. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A párodat kezelték? Szedsz fogamzásgátlót?
2010. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kezelni nem kezelték a páromat, nem is tudom mivel lehetne, egyik dokinak sem jutott eszébe, de tuti nem tőle kapom vissza mert mióta fertőzésem van nem voltunk együtt. Mivel lehet kezelni a partnert? Van férfi változata a kúpoknak? Még ha először tőle is kaptam volna vissza, mert már nem emlékszem akkor mi volt, de a többi kettőnél tuti, hogy nem voltuk együtt azóta. Úgyhogy ez kizárható.
2010. okt. 7. 16:10
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja és igen, szedek fogamzásgátlót Linynette 20-at 3 éve.
2010. okt. 7. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!