Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok hüvelyi folyás...

Nagyon sok hüvelyi folyás normális?

Figyelt kérdés

Szóval már kb 10 hónapja szedek Fogamzásgátlót es megfigyeltem hogy a megvonasos verzes abbamaradasa kovi level elkezdését koveto 1hétben eleg nagyon mennyiségű feher színű folyasom van. Mikor voltam nőgyógyásznál ő azt mondta hogy mivel a ciklusom beált így es a gyogyszer nincs kihatásra a folyas mennyisegere nincs peteeresem de a jeleim meglehetnek pl a folyas

Minden nap van egy picit ami normalis de ilyenkor nekem nagyon sok van.

Tapasztalt mar valaki ilyet?



2023. márc. 22. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos azt mondta akkor igen!!!!! Az ég szerelmére!! Ha úgy gondolod az orvosod nem elég képzett, akkor menjél másikhoz. Egyébként egy orvos az egész életét végig tanulja, tény hogy vannak idióták, de ha már rendszeresen járunk valakihez, tiszteljük meg annyival hogy nem kérdőjelezzük meg a tudását…
2023. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!