Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két osztálytársamnak is ilyen...

Két osztálytársamnak is ilyen és aggódom értük. Ez így természetes vagy van valami bajuk?

Figyelt kérdés

Ma tesin beszélgettünk a csajokkal arról,hogy ki mikor meg meddig menstruál.Valahogy feljött a téma. :)

Két osztálytársam is mondta,hogy nekik összesen 3 nap az egész!Az egyiknek az anyjának és a nővérének és az édesanyjának is csak 3 napos de gondolom ők már fogamzásgátlót szednek.

Lehet,hogy orvoshoz kéne menniük?Nem rég óta van nekik szóval lehet az is,hogy csak most rendszereződik? :S


2010. okt. 7. 13:49
 1/7 A kérdező kommentje:

*Az egyiknek a nővérének is az édesanyjának is 3 napos...*

Elnézést a szóismétlésért,nem figyeltem.

2010. okt. 7. 13:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció ált-ban. 3-7 napig tart, de a 10 napos is elfogadható.
2010. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baj szerintem.Nekem is 3-4 napig tart csak és nagyon észre se veszem hogy meg van.Nem fáj semmim, nem görcsölök.Előtte sincs semmi gondom.Egyedül csak a komfort érzetem sz@r a betét miatt.
2010. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-7 nap, a 10 már durva lenne.
2010. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó. :)

Mert múltkor az egyiket megkérdeztem pénteken,hogy miért nem tesizik.Azt mondta,hogy nincs kedve,de majd azt mondja a tanárnak,hogy megvan neki-közbe sehol semmi.

Hétfőn nem öltözött át akkor is megkérdeztük,hogy "Megvan vagy most mivan?"

Ő meg erre "Már nincs."

Köszönöm a válaszokat. :)

2010. okt. 7. 14:00
 6/7 anonim válasza:
A szerencsés nőknek csak 3-4 napig tart,ők isten kegyeltjei.A pechesek tovább szenvednek.Ez olyan mint a férfiak szőrzete. Vannak akiknek szinte semmi gondjuk vele,mások meg úgy néznek ki mintha most jöttek volna a majmok bolygójáról.
2010. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg SZEPTEMBER 17.-E óta megvan, és ugyanolyan erős :S Kajakra.
2010. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!