Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyors segítség kéne!!Mitől...

Gyors segítség kéne!!Mitől fáj a jobb oldalam az alhasamnál?

Figyelt kérdés
Ha felkelek szúr iszonyatosan,ha megmozditom a jobb labam faj.Ha megnyomom olyan mintha lenne ott valami es nagyon faj.Az az érdekes hogyha a bal oldalam nyomom meg akkor is a jobb oldalamon erzem:(Mostanában fog megjönni remélem amiatt van de akkor miert csak a jobb oldalam fáj)??

2023. márc. 26. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Vakbélgyulladás? Akkor bizony nagyon kell sietni egy orvoshoz
2023. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy vakbélgyulladás.Nem fáj annyira és nincs lázam se
2023. márc. 26. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Gáz?
2023. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most hogy így megnéztem a vakbélgyulladás tüneteit teljesen megegyezik az én tüneteimmel.Az a gond hogy a szüleim csak kinevetnek ha azt mondom hogy valamilyen betegségre gyanakszom.Max akkor megyünk orvoshoz ha haldoklom:/
2023. márc. 26. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Értem, de talán jobb lenne, ha nem rohammentőnek kellene kórházba vinnie. Esetleg szólhatsz az iskolaorvosnak is, ha van olyan.
2023. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vakbélgyulladás olyan állapot, amivel tényleg azonnal orvoshoz kell fordulni, mert komoly problémát okozhat. Remélem ma már elmentél orvoshoz, de ha mégsem, a szüleidnek is mutasd meg mindenképp a vakbélgyulladás tüneteit, és kockázatait. Illetve ilyen esetben szólj az iskolában egy tanárodnak vagy az iskolaorvosnak, illetve akár egyedül is elmehetsz az orvosi rendelőbe, ott is eligazítanak mit kell tenned.
2023. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!