Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a korral jár?

Ez a korral jár?

Figyelt kérdés

Ha sokat állok és/vagy fizikailag terhelem magam miközben megvan, megfájdul a hasam. Tiniként is észleltem ezt, de csak ritkán. Most 30 évesen minden egyes alkalommal ez van.

Odalent minden rendben a nődoki szerint. Annyit mond: ez ezzel jár.

Nem lehet javítani ezen mondjuk életmód váltással?

Gyerek nincs, +10 kiló van, a normál súlyomhoz képest.



2023. márc. 27. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Menstruacio tunetei mindig valtoznak. Nekem volt olyan idoszakom hogy a melleim fajtak, volt mikor a fejem, volt par ev mikor semmit sem ereztem, volt 2-3 ev mikor olyan volt mintha kest forgatnanak a petefeszkemben… stbstb.

Sportolj, az mindig jot tesz.

2023. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%

Normál esetben a menstruációnak nem kéne erős fájdalommal járnia. Akkor sem, ha sok nőtől ezt hallani.


Érdemes viscerál terapeutát keresni, aki méh és petefèszek kezeléssel is foglalkozik. Általában gyógytornászok csinálják vagy masszőrök, akik rendelkeznek ilyen továbbképzéssel.


Linkelek cikket róla:


[link]

2023. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!