Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt két pozitív terhességi...

Volt két pozitív terhességi tesztem, aztán rá 2 napra megjött. Még aznap reggel is halványan pozitiv lett. Rá 2 napra már negatív.Gondolom ez kémiai terhesség volt.Első nap m nagyon fájdalmas görcseim voltak. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Másnap is fájdogált de jobb volt. 3.naptól már hál isten semmi fájdalom nincsen. Ma van a negyedik napom, fájdalom nincsen, de még elég rendesen vérzek. Az elején is sok volt. elkéne mennem orvoshoz? Megmondom az őszintét nem mentem el, mert 5 nap késés után jött meg, de normálisan zajlott,ahogy szokott. Csak eddig az ötödik napomon már elszokott múllani vagy kevés van csak.

2023. márc. 30. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt kemiaim, nekem is jobban fajt a menstruacio.


En nem mentem el orvoshoz, mert miutan elmult, tobb panaszom nem volt. Ugye ez meg nagyon-nagyon korai terhesseg, siman kiurul magatol.

De elmehetsz orvoshoz persze, artani nem art.

2023. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem akarlak ijesztgetni, de sógornőmnek méhen kívüli terhesség, endometriózisa volt hasonlóan (pozitív tesztek, de megjött neki, görcsölés, elhúzódott vérzés, hőemelkedés...). Szóval szerintem nem árt a doki.
2023. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem a tesztem már negatív lett. Fájdalmaim már nincsenek csak erősebb a vérzésem mint szokott
2023. márc. 30. 10:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es, tenyleg ne ijesztgesd :D Mar csak azert se, mert a tesztje mar negativ. Ha mehen kivuli lenne, akkor meg pozi lenne, mert nyilvanvaloan nem urulne ki menstruacioval, hiszen mashol tapadt meg.


De nezesse meg magat, csak en ettol annyira nem felnek, a negativ tesztek miatt.

2023. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Néha azért így be be görcsölget a hasam de abszolúlt türhető,meg nem folyamatos. Meddig normális az elhúzódó vérzés kémiai terhesség esetén?
2023. márc. 30. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1,5 -2 hét is volt mire teljesen elmúlt a vérzés kémiai terhességnél.
2023. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mára már csak barnás folyásom van, vérzés nincsen. Viszont nem tudom miért de még mindig néha begörcsölget a hasam, nem nagy fájdalom csak érzem azért.

2023. márc. 31. 07:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nézesd meg magad az orvossal, hogy kiürült e minden. Én is mindig elmemtem, miután véget ért a vérzés.
2023. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendbn, köszi.

Meglátom akkor,hogy mi lesz.

2023. márc. 31. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!