Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felvagyok fázva?

Felvagyok fázva?

Figyelt kérdés
Amióta elvesztettem a szüzességem folyamatosan felfázásos panaszaim vannak voltam vele nőgyógyásznál nem kapott semmit, vittem laborba vizelet mintát ott sem mutattak ki semmit ,az urológus is megnézte a hugyhólyagom, ott se látott semmit, annyit mondott hogy esetleg az óvszerre lennék érzékeny, próbáljam ki más óvszerrel,de most nincs rá alkalmam kipróbálni. Egyáltalán az óvszertől fájhat a pisilés?

2023. márc. 31. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Latex allergia létezik, nézz utána, de nekem ez inkább valami fertőzésnek tűnik.

Menj el másik nőgyógyászhoz, mert simán lehet hogy egy kis antibiotikum vagy hüvely tabletta majd rendberakja.

De az óvszer érzékenység is lehet(ne), viszont én úgy hallottam barátnőktől, hogy az "csak" viszketéssel jár, fájó vizeléssel nem, az inkább egy jó kis fertőzés miatt lehet

2023. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kaptam kúpot még egy hónappal ezelőtt,és írt fel antibiotikumot is de az antibiotikum nem hatott semmit
2023. márc. 31. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Hugyholyagtükrözesed volt mar?
2023. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen volt de nem láttak semmit
2023. márc. 31. 22:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta minden szép tiszta még a veséimet is megnézték ott sem láttak sem követ sem homokot
2023. márc. 31. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehany ritka esetben lehet pl STD mint clamydia ami a hugycsö falaban megtenyeszik. Vagy lehet IC betegseg is (keress ra, bar nemhiszem mert arra jellemzö a napi 20-60x wcre jarkalas).
2023. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!