Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felvagyok fázva és az előbb...

Felvagyok fázva és az előbb vért pisiltem. Ez most mi?

Figyelt kérdés

Pár napja felvagyok fázva, állandoan a wct járom vizelési ingerrel, ugyebár nemjön semmi és most meg vér is jött egy kicsit

Most ez mi??



2019. dec. 13. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Felfázásnál megesik. Menj orvoshoz.
2019. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valami tipp hogy tegyem túl magam ezen?mert nem.nagyon van időm sajna orvoshozz menni....
2019. dec. 13. 01:01
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Általábab nem utal nagy problémára, de el kell menni kivizsgáltatni.


Nem akarod hogy egy húgyúti fertőzés vesére menjen

2019. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mezei zsurló tea nagyon sokat segít. Úgy a jó ha minél többet iszol belőle, de minimum reggel és este egy bögrével. Plusz még sok folyadék. De ezek mellett még menj el orvoshoz.
2019. dec. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem természetes, ha bárhol is vér jön ki belőled (kivételével a menszesz). Szakíts időt az orvosra, mert így nem biztos hogy megúszod ennyivel.
2019. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A véres pisilés nem játék.
2019. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezzel muszáj orvoshoz menni, nagyon könnyen a vesédre terjed a fertőzés és ha az károsodik akkor neked is annyi.
2019. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nem esz meg az orvos,menj feltétlen,ide komoly gyógyszer kell!
2019. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hólyaghurut. Sajnos a gyulladás járhat vérzéssel. Nekem is volt ilyen, mikor erősebben fel voltam fázva. A vizelés is fájt kegyetlenül. Menj orvoshoz, hogy irjon rá gyógyszert, mert makacs dolog ez, nem két nap alatt múlik el. Én is szedtem gyógyszert, meg valami gyogyfüveket, azok nagyon jok voltak!! Három gyógyfűből kellett teát főzni fél litert ittam reggel, este. Sajnos már csak két fűre emlékszem: medveszőlőlevél és málnalevél tea meg volt még benne valami de szerintem ha csak ezt a kettöt öntöd össze így is hatni fog. És nálam gyorsan megszüntette a fájdalmat és teljesen kigyogyultam.
2019. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem.felek az orvostol csak nincs idom, de egyebkent amiota veseteatiszom valamivel jobb, konnyebb a pisiles kevesebb az a irritalo erzes OTT de mindenkepp szakitok idott egy nogyogyaszhozz vagy csak az orvosomra

Koszonom😊

2019. dec. 16. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!