Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vézés (barna folyás)...

Pecsételő vézés (barna folyás) mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mar temetem magam…sose volt meg ilyen, 23/L. Fogamzasgatlot szedek 1 eve, de semmi tunetet nem tapasztaltam miatta. Na szoval ket mensi kozott vagyok 9-10 nap mulva kell megjonnie, de mar 4.napja pecsetelo verzest tapasztalok.

A terhessegtol felek a legjobban, nagyon nem szeretnek az lenni (bar arrol azt olvastam ott csak 1napig tart ez) baratom kb 1 hete belem ment (ritka eset), de mindig kimosom magam amennyire lehet, eddig sose volt belole problema. Az elejen vedekezes nelkul is csinaltuk akkor sem volt baj (akkor nem ment belem).

Sok lehetseges okot olvastam ezen kivul…lehet stressz, fogamzasgatlo, durva szex (ezis benne van), gyors eletmod valtas (dietaba kezdtem hirtelen), rossz taplalkozas (ezis lehet), megeroltetes (kondizni kezdtem nagy sulyokkal). Igazabol 3 napja amikor nagy sulyt emeltem gugolasnal es alig birtam el, akkor ereztem mintha folyna valami…aztan otthon lattam hogy barna folyas, es azota 2-3x van egy nap. Ér pattanasra is gondoltam de 4napig nem hinnem…Valahol azt is olvastam ez teljesen normalis mellette persze halalos eseteket is.

Kerlek valaki segitsen.



2023. ápr. 1. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Fogamzásgátlò mellett kb. bármi lehetséges. Lehet akármitől, az is lehet, hogy gyògyszert kellene váltanod. Ha rendszeresen szeded, nem hánytál, nem volt hasmenésed, nem szedtél olyan gyógyszert, ami befolyásolja a hatalékonyságát, akkor minimális esély van rá, hogy terhes legyél. Ugyanakkor az, ha kimosod magad, semmit nem ér egy esetleges teherbeesés ellen. A biztonság kedvéért csinálj majd 1 hét múlva egy tesztet, és ha tovább fennáll ez a probléma, keresd fel az orvosod.
2023. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat torkom fajt, arra szedtem gyulladascsokkentot valamint fajdalomcsillapitot kb 6napig, utana kb ra 8-10 napra jelentkezett ez.
2023. ápr. 1. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Akár lehet attól is, de gyógyszer mellett tényleg bármi bekavarhat a hormonrendszerbe, már ugye maga a gyógyszer is.
2023. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

covid oltásod van?


de amúgy egy köptető gyógyszerrel én is így jaártam.

2023. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van kb 2 eve megkaptam.

Mar az ideg megesz, remelem nem terhesseg mert akkor temetem magam, bar remelem a fogamzasgatlo mellett ez kilove…ma azert tesztelek

2023. ápr. 1. 12:54
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

ha szúr a hasad, sztem nem terhesség. csak magas progreszteron. az idegességtől még rosszabb.

persze tesztelhetsz.

ha negatív lesz azért vegyél vörösbort és egy jó meleg fürdőt. később is az idegesség kihat erre és csak szúrni fog. amúgy a covid oltás is tehet róla.

2023. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat nem faj semmim, de igen par napja az alhasam oldalt szurt, semmi mas problema nem lepett fel azota…a progreszteronrol enis olvastam hat remelem csak azzal van baj.
2023. ápr. 1. 13:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet tegnap negativ lett szerencsere. Viszont ma reggel mar az orrom is verzett kezdem eltemetni magam…:)
2023. ápr. 2. 10:09
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Velem ez most ez volt. 1 eve szedem a fogamzasgatlót es aprilis 1jen en is elkezdtem barnazni pedig meg 5 tablettam volt. Felhívtuk a dokit azt mondta hogy előfordul nekem mehszajsem volt amit novemberben fagyasztott azt mondta az is lehet. Kaptam ra erfal erősít el mult tőle.

Azt mondta védve vagyok nem kell aggódni.

De en meg azt olvastam h felfazas okozhat es sokat jarok wc-re attol is lehet.

2023. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett veled végül?
2023. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!