Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés/ barna...

Pecsételő vérzés/ barna folyás fogamzásgátló ideje alatt, normális?

Figyelt kérdés

Előző héten antibiotikumot/fájdalomcsillapítót kellett szednem felfázás miatt a fogamzásgátló mellé, de mikor abbahagytam pár nap után pecsételő vérzés jelentkezett és egy ideje már tart. Lehet hogy a sok gyógyszer gyengített a hatásán? Lindynette fogamzásgátlót szedek 2 éve.

Orvoshoz megyek, de csak 1 hét múlta lesz időpontom. Más panaszom(viszketés, égető érzés, fájdalom) nincs.

Valakinek valami tapasztalat vagy értelmes tanács?



2022. júl. 12. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A fogamzásgá5lóhoz csomagolnak betegtájékoztatót is ám.

Ugye használtok most kiegészìtő védekezédt?

2022. júl. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A betegtájékoztatót olvastam de nem találtam hasznosat.

Persze! Odafigyelek.

2022. júl. 13. 06:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám volt nekem is nem olyan rég. Annyi, hogy nálam véletlenszerűen jelentkezett pont a ciklusom közepén (Missee fogamzásgátló, lassan 2.5 éve szedem). 5 napig tartott aztán el is múlt és utána rendesen a szokott időpontban megjött a mensim is. Azóta sem tudom mi lehetett.
2022. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
3.Hát fogamzásgátló mellett a mensid tuti nem jött meg...
2022. júl. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
A megvonásos vérzésre gondoltam természetesen. Aki fogamzásgátlót szed az tudja, hogy az nem rendes mensi, ezért nem is ecsetelgettem tovább.
2022. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!