Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek másik orvoshoz ? Vagy...

Menjek másik orvoshoz ? Vagy már látta volna ha mehgyulladasom lenne?

Figyelt kérdés

A krónikus puffadás méh gyulladás tünete lehet?

Voltam nőgyógyászhoz mondtam neki hogy alhasi fájdalmaim vannak . És nagyon sokszor puffad az alhasam. Megvizsgált hüvelyi ulthrahangot csinált. Kérdeztem hogy mehgyulladas lehetséges e?

Azt mondta akkor nem bírnám a vizsgálatot.



2023. ápr. 8. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hipochonder, a méhgyulladás intenzíven fájna. Egy kis alhasi fájdalom és puffadás a ciklus egyes pontjain is gyakran előfordulnak pl: közvetlen mielőtt megjön, peteérésed van, sőt utóbbi esetben szurkálást is lehet érezni.
2023. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A méhgyulladás lázzal és nagyon intenzív fájdalommal jár. Gyakorlatilag a méhgyulladás egyenlő a kismedencei gyulladással. A puffadás nem a kismedencei gyulladás tünete. Neked valami emésztési problémád lehet, ami kisugárzik az alhasadra.
2023. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Endometriózis tünete is lehet a puffadás és alhasi görcs, mondjuk annak az egyik lehetséges diagnosztizalasa pont hüvelyi uhval történik. Úgyhogy ha ott nem látott és érzett semmit, akkor annak is kisebb az esélye. Persze lehetséges, az enyém sem látszik uhn csak MRIn. De amúgy ha csak egy közepes fájdalom meg kis görcs van akkor az simán lehet a menstruáció tünete is
2023. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!