Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az orvos meghallgat feltétl...

Ha az orvos meghallgat feltétlenül le kell venni a melltartót? Másik is vannak, akit ettől óckodnak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 3. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Igen, nekem mindig. 20 éves vagyok, születésem óta ugyan oda járok, mindig le kellett, nem értem minek kell parázni, nem nőként tekint rád.
2023. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem! Mindig melltartóig, csak a pulcsit kell felhúzni. Legalábbis engem mindig úgy vizsgál és általában csak hátul hallgat meg.
2023. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sose kellett levenni, volt már több orvosom, de egyik sem kérte, hogy vegyem le.
2023. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
NEM kell levenni.
2023. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Sehol sem kell levenni. Legtöbb röntgennél sem vetették le, csak, ha olyan területet vizsgáltak, illetve fém volt az anyagában. Egy tüdő vagy szív meghallgatásához meg pláne nem kell levetkőzni, voltam nagyon beteg, csak felhúztam a felsőt.
2023. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Szakma szabályai szerint le kell venni.

Az más kérdés hogy a háziorvosi rendelések rohadtul túl vannak terhelve és arra nincs idő, hogy még az öltözködésre is várjon az orvos.

2023. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2%
Én mindig azonnal pucérra vetkőzöm.
2023. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Úgy tanítják, hogy le kell venni. De! Általában nem kérik.

Maximum az orvos félre húzza ha útban van.

2023. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!