Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelenthet? . Nemrég...

Mit jelenthet? . Nemrég rendesen megvolt a menstruációm, de rá egy napra nagyon minimális barna kevéske (egy két csepp) folyadékot észleltem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Fáj a derekam is, meg a hasam, meg szerintem meg vagyok fázva. Lehet, hogy csak a megfázás miatt van minden? Vagy esetleg más lenne?
2010. okt. 8. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a barnázás önmagában semmit nem jelent, még nem múlt el teljesen a menzesz.

A többit nem tudom, ha a derék- és hasfájásod nem múlik el 1-2 nap alatt, vagy rosszabbodik, akkor menj el a házidokihoz. Szerintem ez nem nőgyógyászati dolog.

2010. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon sok sok ideje szedek fogamzásgátlót, amitől egyre kevesebb napig tart a M-m...aki gyógyszeres, és amúgy teljesen egészséges lehet méhen kívüli terhessége?
2010. okt. 8. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:

A barna folyás NEM a méhen kívüli terhesség tünete.


A méhen kívüli terhesnek erős fájdalma van a hasa egyik oldalán, mintha késsel szúrnának bele, és erősen vérzik. Gonolom, nálad nem ez a helyzet.


A barnázás csak kevéske vér, ami a hüvely savas közegében kicsapódik. Lehet szex következménye is, aggodalomra nem ad okot.

2010. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!