Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond? Barna folyás,...

Mi lehet a gond? Barna folyás, menstruációm késése.

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok, van barátom, de még nem feküdtünk le, tehát a terhesség kizárva. Csütörtökön lesz 2hete, hogy meg kellett volna jönnie, az utóbbi 1 évbe rendszeresen 28-29 napra megjött, de most nem. Péntek reggel óta barna folyásom van, aminek nincs szaga. Anya szerint azért van barna folyásom, mert valami fertőzést kaptam el, de én ezt kizárom. Mi lehet a gond? Köszönöm előre is a válaszokat, sokat segítenétek ezzel nekem!
2011. jún. 13. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A barna folyás lehet a menstruacio elojele.Néha elofordul hogy késik pl stressz miatt,ha terhesseg kizarva nem aggodnek.
2011. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fertőzést hogyan zárod ki?? Simán lehet az is. Szerintem látogass el a dokihoz. Majd ő kizárja, nem neked kell találgatni.
2011. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!