Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz kimaradása vagy...

Lucypaci kérdése:

Menzesz kimaradása vagy késése huzamosabb diéta után?

Figyelt kérdés

Nem az a helyzet velem, hogy alacsony kalórián diétáztam, csak huzamosabb ideig voltam 1700 körüli kalórián, a testsúlyom sem csökkent drasztikusan. (nem voltam túlsúlyos) Szóval inkább csak stagnál a súlyom egy ideje 71-72 közt (180 cm magas nő vagyok).

Most két hete kicsit feljebb vittem a kalóriabevitelem 2000-2200 között van az átlag egy héten (szóval van amelyik nap kevesebb van amikor több) ez mellett aktívan sportolok.

Lehet a mensi késés oka, hogy hirtelen most többet eszek?(súlyom maradt 71 körül ebben az utobbi ket hetben)


Egyszer kétszer előfordult hogy keveset tudtam csak enni stressz miatt adott napokon, gondolom ez nem tehetett annyira jot a testemnek... Valaki tapasztalt hasonlót?

(mindenképpen el fogok menni szakemberhez is)



2023. ápr. 8. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha normálisan fogysz, úgy nem kell még szakember, mert ha NÉHA egy-egy alkalom kimarad, az nem próbléma.


Hogyha viszont a következő menzeszed sem jön meg, akkor feltétlen keress orvost.

2023. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!