Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló melett ez normális?

Fogamzásgátló melett ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval lassan 1 éve szedek gyógyszert. Elmúlt hónapban az utolsó tabletta bevetele(ami szerda) utani napon elkeztem barnazni pedig szombaton szokott jelentkezni a vérzés. Elég erős vérzés volt.

Viszont ebben a hónapban még volt 5 tablettám es elkeztem barnázni. Megjott a mensim szombaton viszont aznap alig jött valami vér inkább alvadt vasárnap jött friss ver meg hétfőn is.

Ma mar kevesebb. De alt meg kedden es szerdán is szoktam vérezni(szerdán mar inkább barnázni)

Előfordulhat hogy ezek között is van különbség?

Terhesség kizárva mivel óvszert is használunk nagy részben ha pedig nem akkor se megy el bennem



2023. ápr. 11. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Magyarul tök feleslegesen mérgezed a szervezetedet.


Minek szedsz gyógyszert, ha amúgy sem megy beléd? Tök értelmetlen.

2023. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami hormonprobléma, méhszájseb, de akár a stressztől is. Ha máskor is jelenkezik ilyen menj nőgyógyászhoz.
2023. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!