Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet olyan szagu...

Mitol lehet olyan szagu folyasom mintha rothadnek?

Figyelt kérdés
Par hete tart ez a folyas nalam, voltam mar 2x a nogyogyaszomnal de mindig annyi valaszt kaptam, hogy majd elmulik varjak. De mar kezdek beleorulni, patikaban vettem huvely ph helyreallito kupot azt hittem segitett. 10napos kura utan par napig minden rendben volt de most ujra kezdodott. Mit tudok tenni? Lehet orvost kene valtanom? Parommal voltunk egyutt mikor eloszor ereztuk ezt a szagot es nagyon kellemetlen volt, azota azt sem akarom, hogy hozzam erjen, mert undorodok meg magamtol is. Szerintetek mit kene tennem? Probalkozzak mas fele kuppal vagy orvost valtsak hatha o segitene?

2023. ápr. 13. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Illatosított tisztasági betétet nem használsz?
2023. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az erős, kellemetlen szag bakteriális fertőzésre utal. Vegyél a dm-ben egy Canestest tesztet, ezzel könnyebb magad diagnosztizálni. Nem vagyok orvos, de szerintem a szag arra utal, hogy valami nem oké a vüvelyflórával, én biztos váltanék nőgyógyászt.
2023. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!