Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maszturbáció után elég ha...

Maszturbáció után elég ha áttörlöm törölközővel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Mit?
2023. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Mit? És milyen törölközővel? Szárazzal? Vizessel? A kezedet? A nemiszervedet? Egyáltalán, mid van?
2023. ápr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
2: Mivel a Nők egészsége témában van, nehéz kitalálni, hogy mije lehet.
2023. ápr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

#3 Eléggé új lehetsz itt, ha szerinted véletlenül sem fordulhat elő, hogy valaki rossz témához írt, mert pl. éppen az a téma volt megnyitva, amikor írta a kérdést... Mivel a kérdésből nem lehet kitalálni, hogy mire gondolhatott, így evidens, hogy az sem egyértelmű, mije van.

De ha te annyira tudsz mindent ebből a sokatmondó kérdésből, akkor miért nem válaszoltál neki, ahelyett, hogy leállsz kötözködni?

2023. ápr. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább zsepi akkor. Vagy nedves wc-papír.
2023. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Elnézésedet kérem, amiért olyan naiv voltam, hogy úgy gondoltam, férfiként/fiúként nem a nők egészsége témában fog kérdezni. Meg talán azért is, mert férfiként/fiúként én a megtörlöm kifejezést használtam volna. És azért is elnézést kérek, amiért nem tudok tanácsot adni, mivel ebben az inkarnációmban nőként még nem maszturbáltam. De még lehet rá esélyem, ha – pl. Macron feleségéhez hasonlóan – átműttetem magam nővé. A kötözködésről meg annyit, hogy bagoly mondja verébnek...
2023. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürgyé le, kakálás után is még kénemosni a használt lyukat
2023. ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!