Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász számon fogja...

A nőgyógyász számon fogja kérni, hogy 29 vagyok, és még sosem voltam vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Most megyek előszőr,

még nem feküdtem le senkivel,

viszont időnként maszturbálok vibrátorral.


Nem tudom mire mit válaszoljak neki, ha kérdezgetni kezd.

Nem szeretnék belemenni, hogy miért nem szexelek.



2023. jan. 24. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem fogja megkérdezni, miért, legalábbis tőlem nem kérdezte. Ingadozó ciklushossz miatt mentem. A nőgyógyász (állami sztk-s) tök laza volt, próbálta oldani a hangulatot. Ne aggódj. Ha meg kifogsz egy bunkót, legközelebb máshoz mész.
2023. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell tudnia, jig, hogy hanyadik alkalommal mész. Nem úgy mész be, hiv, hogy ez az első vizsgálat. Ha szerencséd lesz, normális lesz az orvos. De nincs jó napja, hiába mondod neki, hogy első alkalommal vagy, biztos meg kapod a magadét.
2023. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Az nem fogja erdekelni, hogy miert nem szexelsz, miert is torodne vele? Annyit fog talan kerdezni, hogy elsz-e szexualis eletet rendszeresen, te azt mondod, hogy nem es meg szuz vagy, ennyi. Nem fog ebbe belemenni es elemezgetni, nem ez a dolga es nincs is erre ideje.
2023. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Mi köze hozzá?
2023. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Max azért fog lecseszni, hogy nem jársz rendszeresen méhnyakrák szűrésre. Erre csak annyit kell mondani, hogy persze, hogy nem jársz, hiszen még szűz vagy, így HPV fertőzött sem lehetsz, tehát a méhnyakrák esélye nálad elenyésző. Ezt ő majd remélhetőleg megérti, és nem firtatja tovább, vagy kötelességből elmondja, hogy de azért ebben a korban már két évente illene járni.
2023. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Az orvost aztán tuti nem érdekli. Meg amúgy is titoktartás kötelezi
2023. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha beszól, akkor tuskó. Semmi köze hozzá.
2023. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Értelmes vàlaszt adtam ,miért pontoztok le ?
2023. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!