Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire váltsak a cataflamról?

Mire váltsak a cataflamról?

Figyelt kérdés

Sokszor nagyon erős menstruációs görcseim vannak (gondoltam már endometriózisra is), eddig cataflamot szedtem de már sokszor nem hat. Néha nospát is vettem be, de az csak az egyéb görcsöket veszi ki, régebben próbáltam advil ultrát, algoflex M-et, ezek nekem nem váltak be egyáltalán.

A cataflam az nagyon sokáig bevált nekem, bár a végén már abból is kettőt kellett szednem (és a vényköteles fajtóból). Viszont most sokszor nem is hat vagy csak későn veszembe és akkor már mindegy úgymond, mert már nagyon erősek a görcseim. Nem tudom a pontos okát.

Lehet, hogy megszokta már a szervezetem ezt a gyógyszert, inkább váltani, de mire?

Akinek esetleg endometriózis a van az mit szed?

Amúgy én másra nem nagyon veszek be fájdalomcsillapítót szerencsére nem vagyok se fejfájós igazán, se más. Szóval csak egy hónapba max 4-5 napig szedem akkor viszont lehet hogy kicsit sokat is már már.



2023. ápr. 14. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Advil Ultra Forte. Szar dolog fájdalomcsillapítózni, de sajnos én is tudom tapasztalatból, hogy van, amikor nem megy nélküle. :/
2023. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Algoflex M.
2023. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Apranax 500. Vényköleles, de a legjobb. Olvastam már más fórumon is, hogy erős görcsökre ez a fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszer válik be. Előtte én is végigpróbáltam mindent, amit menstruációs görcsökre javasolnak/hallottam, mindet sikertelenül, vagy csak gyenge hatásfokkal. Házidokival fel kell íratni és ha tényleg beválik, kell neki mondani, h máskor is fogod kérni, írja be neked a felírható gyógyszerekhez.
2023. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!