Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napig tudtam menstruálni...

2 napig tudtam menstruálni következő nap gyógyszert kellett bevegyek. Nagy bajom lehet ebből?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom a fogamzásgátló szedése önmagában nem egészséges, de most ne is legyen erről szó..


Késett a menzeszem. (Utolsó gyógyszer bevétele után a 8. Nap kell újra szednem)


Április 5-én vettem be az utolsó gyógyszert, 11-én kedden jött meg a menzeszem viszont már 13-án be kellett vennem a gyógyszert.. 2 nap menzesz után.. azóta a jobb oldali petefészkem fáj.. Tudom, hogy ez nagyon nem egészséges, de származhat belőle valami nagyobb bajom? (Jövő héten megyek nőgyógyászhoz kivizsgáltatni magam.)



2023. ápr. 14. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem, te nem menstruálsz, ha fogamzásgátlót szedsz.

2. Nem, ezzel nincs semmi gond, nem is értem, mit pánikolsz.

2023. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Így kell szedni, mégis mi bajod lenne belőle? A tájékoztató is leírja, hogy 8. napon el kell kezdeni a következő levelet, függetlenül attól, hogy tart-e még a vérzés vagy nem….
2023. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést. Senkit nem érdekel mikor van megvonásos vérzés. 21 napig szeded. Majd 7 nap szünet. Aztán megint 21 napig szeded. És így tovább. Döbbenet hogy ennyire nem vagy képben azzal hogy mi hogy megy mikor fogamzásgátló tablettát szed az...
2023. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Baszki, miért kell már egyből akasztani? Fájt a nagyon a petefészkem és rá kérdeztem, ekkora bűn lenne ez? :/
2023. ápr. 21. 06:44
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Ekkora bűn mert ezek szerint úgy szedsz hormonokat hogy fogalmad nincs róla hogy mit csinál a szervezetedben...
2023. ápr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tartozom neked magyarázattal, de elmondom, hogy az alacsony tartalmú hormon gyógyszert évek óta szedem. Mindig rendesen bevettem, menzesz után is mindig a 8. napon. Csak ilyen sosem fordult elő velem, mert mindig megjött rendesen, ez kivételes alkalom volt és a fájdalom miatt kérdeztem rá! Úgyhogy de. Tudom, hogy mit csinálok. A választ megkaptam, miszerint ne aggódjak, a további személyeskedést nem értem. Nem minden ember hülye. Semmit sem ártottam azzal, hogy feltettem egy kérdést. Szerintem míg élünk tanulunk, tapasztalunk, ha segítségre van szüksége az embernek, ne rugdalózzunk már..
2023. ápr. 21. 06:59
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha évek óta fogamzásgátló tablettát szed akkor neked évek óta nincs menzeszed... Az megvonásos vérzés ami akkor távozik. Ennyit erről.
2023. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!