Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Extrém módon görcsölő csajok:...

Extrém módon görcsölő csajok: nektek beváltak ezek a melegítős, hasra ragaszthatós tapaszok?

Figyelt kérdés
Algoflex M-el bírom csak ki a menstruáció első 2 napját, rettentően görcsölök. Múltkorokban nézelődtem egy drogériában, és láttam,hogy egész sok ilyen menstruációs termék létezik már. Próbáltátok már valamelyik ilyen melegítő hatású tapaszt vagy bármi hasonlót? Mik a tapasztalatok?

2023. ápr. 16. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én próbáltam már, számomra csak “megnyugtató” érzést kelt, a görcseimen nem segít sajnos így marad az 50mg-es cataflam. De lehet neked segítene, szerintem mindenkinek mást tapasztalata lesz vele.

Szerintem azért próbálj ki egyet, hátha neked beválik.

2023. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Szia! Melegvizes palackhoz képest hogy tudnád viszonyítani a tapaszt? Palackozni szoktam fekve, várva a gyógyszer hatására, de önmagában az nem elegendő. Erősebb valamivel a hatása a palacknál?
2023. ápr. 16. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Szia a meleg oldja mindig
2023. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem, beveszek ébredés után rögtön 1 szem görcsoldó-fájdalomcsillapítót és azzal elvagyok 5-6 órán keresztül.


Délután nem is kell mindig, de ezek a melegvizes palack, etc, nagyon szép, csak a tényleges görcsöt nem viszi le - hogyan vinné?


A görcsöt oldja picit, csak éppen az élet nem abból áll, hogy második napon melegvizes palackozom magam, ugyanis pl dolgozni kell.

2023. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
48%
Sok idő után segít, de az elején mindig erősebben görcsölök , én egy nagyon erős fájdalomcsillapítót használok az algozone , de annál erősebbet szedek ami tényleg segít , próbáld ki!
2023. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a melegítő zselé tud valamennyit használni .
2023. ápr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem suliba nagyon jó, csak felragasztom, rá egy nagy pulcsi és nem is látszik. Nem olyan jó a hatása mint a meleg vizes palacké, de suliba vagy munkába praktikus, kényelmes, és azért melegít
2023. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!