Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Leesett a fogszabályzó brikett...

Leesett a fogszabályzó brikettem, egy fogorvos sem fogad ünnepek előtt, nem tudok rendesen enni, mivel ragaszthatnám fel ideiglenesen?

Figyelt kérdés

Mióta felrakták vagy a gumi esik le, vagy a brikett. 😡 Előtte volt 3 évig soha nem volt vele semmi gond...

Műfogsor ragasztó esetleg megfoghatja ideiglenesen? Teljesen elrontja a Karácsonyomat, ez az amúgy 3 mp es művelet.



2022. dec. 22. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is folyton leesett egy brekett (a brikett teljesen más 😂), rágj a másik oldalon. Mondjuk nálam mindig a leghátsó engedett el, nem zavart egyáltalán
2022. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A brikett az a tömörített széngolyó fűtéshez, amire te gondolsz, az a bracket. De értékelem a poénfaktort.

Ha abszolúte nem találsz fogorvost (szerintem mindig van ügyeletes), akkor egy kis fogszabályozó viaszt vegyél a DM/Rossmanban, csinálj belőle egy kis golyót, és nyomd rá. Akkor nem fog irritálni a következő fogorvosi látogatásig.

Ez a viasz egyébként a fogszabályzósok legjobb barátja, érdemes magadnál tartani.

2022. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Brekett, és nem brikett. (Csak, hogy máskor jól tudd.) A brikettet a tűzre rakod.



Nekem is volt már ilyen, nem volt kellemes, de elvoltam vele. Nem áll keresztbe, nem feszít?


Ha igen, akkor egy kicsit húzd meg az ívet, és fordítsd jó helyre.


A ragasztót nem ajánlom, de, ha minden kötél szakad, jó lehet.

2022. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Zavar, mert pont a hátsó fogamon van, amin rágok. Csak evésnél kifordul, meg elcsúszik, ami miatt nem tudok rendesen rágni, a másik oldalt eszek de így is belekapok hogy átfordul. Pláne így karácsonykor vonom ki magam az evésből.

Ügyeletes fogorvos (sem a sima) nem foglalkozik fogszabályzással, nincs hozzá eszköze, aki meg foglalkozna vagy nem veszi fel a telefont, vagy már nem dolgozik januárig.

Mindegy azért köszönöm a válaszokat.

Brikett marad, tűzre vele!

2022. dec. 22. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!