Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor szedhetem újra a macát?

Mikor szedhetem újra a macát?

Figyelt kérdés
Hormonális pattanásaim voltak (nagyon durván pattanásos voltam) voltam bőrgyógyásznál ő nőgyógyászhoz küldött, majd ő felírt egy fogamzásgátló tablettát viszont nem segített semmit, sőt... Aztán valaki javasolta a macát, így elkezdtem szedni kapszula formájában. Rá pár napra már kezdtek elmúlni, most telt le a 3 hónap teljesen rendbe hozta az arcom. És most, hogy már letelt a 3 hónap amíg szedhetem nagyon félek, hogy újra visszajönnek a pattanások. Mikor szedhetek újra macát? Vagy esetleg tudnátok- e más hasonlót, amit szedhetek a maca után és ugyanilyen jó hatással van a hormonokra?

2023. ápr. 16. 23:26
 1/1 SakuMaka válasza:
Én a por változatot ismerem, ami esetében nem kell szünetet tartani, mert egy étel maga a maca. Ha a dobozán a gyógyszernek rajta volt a 3 hónap, akkor annak is rajta kell lennie, hogy mikor lehet újra kezdeni, vagy mellékelt tájékoztatón, ha van. Ellenkező esetben rá kell keresni márka, gyártó alapján és ott lesz az információ róla.
2023. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!