Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvely gomba hogy nez ki?patta...

Huvely gomba hogy nez ki?pattanas van a nagyszemerem ajkakon? esetleg vlmi kenocs huvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
elore is koszi a valaszokat:)

2023. ápr. 17. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A pattanás még nem hüvelygomba.

Olvasd el a hüvelygomba tüneteit.

2023. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor mi lehet az a pattanas a nagyszemerem ajkakon?par napja vettem eszre hogy van egy pattanas a nagyszemerem ajkamon az mi lehet?16eves vagyok es meg szuz nm volt semmilyen szexualis eletem tisztalkodni szoktam minden harmadik nap kiveve akkor nm amikor megvan a menstruaciom mert nm merek olyankor furdeni mert felek hogy minden olyan lesz meg nincs mibe megtorolkozni es meg azert nm mert tovabb tart nogyogyaszhoz nm megyek el mert felek es nincs kivel elmennem mamamtol se merem megkerdezni mert az ilyen dolgokat eleg nehez szulokkel megbeszelni kicsit ciki nkm vlmi tanacsot tudtok adni?vagy vlmi kenocs vagy tabletta vagy esetleg pattanas tapasz az jo ra?
2023. ápr. 17. 11:09
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Mi vaaan?

Te valóban vagy ilyen gusztustalan hogy 3 naponta tisztálkodsz? Ez undorító. Amikor meg menstruálsz nem is fürdessz? Fúj ez még undorítóbb. Nem csoda hogy nem volt még senkid. Azon felül jó lenne figyelni biosz órán. Van egy pattanásod na és? Vagy kinyomod vagy jagyod elmúlni. Nem hüvelygomba sem semmilyen betegség. Ha bajod is lesz egyszer ne hogy elmenjél nőgyógyászhoz se majd szépen kikezeled magad a heti egyszeri vagy annyi se tisztálkodási szokásaiddal. Undormány vagy baszki.

2023. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Az egészséged védelme soha nem ciki! Nőjj fel és beszéld meg a szüleiddel.

Ha valami véres lesz mi van akkor? Fürdőkádat/zuhanyzót ki lehet mosni, ruhát meg kicsit beáztatod a mosógép előtt.

Igenis mosd meg naponta. Ha pedig bajod van menj orvoshoz valakivel. Ha úgy érzed a szüleid se érettek erre beszélj az iskolai védőnővel erről!

2023. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A puncidat és a fenekedet minden nap most meg, mert különben 1. fertőzéseket kaphatsz el, 2. gusztustalan, büdös szaga lesz. Csak kívül mosd meg, mindig elölről hátrafelé törölve. A hüvelyedbe ne nyúlj bele, és ne is mossad meg semmivel belülről.


Ha menstruálsz, akkor még jobban vigyázz a higiéniára, tisztaságra, és még alaposabban mosd meg ott lent, mert a vér jelenléte segítheti a fertőzések kialakulását. Ha menstruálsz, akkor célszerű legalább naponta kétszer, este és reggel is megmosni a puncidat és a fenekedet.


A pattanás kialakulása a nagyajkakon valószínűleg normális, ugyanolyan szőrtüszők vannak ott is, int máshol a testeden, ahol pattanás alakul ki.

2023. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Őszintén nm tehetek arról hogy félek fürdeni menstruáció közben mert anyukám folyton leszid ha wcre is megyek hogy kakás a törölközö ezért se merem megtörölni odalent ha fürdenék mert olyan lesz a törölközö párkapcsolatot meg még amúgy se szeretnék mert túl fiatal vagyok hozzá ráérek még a párkapcsolattal

kb olyan 20vagy25évesen

Viszont ha tudnátok írni a pattanásra kenőcsöt vagy hüvelygombára mert viszket is odalent éjszaka arra keltem fel hogy viszketett nm győztem vakarni

Önkielégítést hetente csak 3szor szoktam mindenhéten 3szor végezni mert azt is kell néha:D

nmvagyok perverz fajta meg még szexuális életet se szeretnék élni egyelőre csak az önkielégítés marad nkm úgyhogy ja:D

szoval adhatnátok tanácsokat ja meg egyépként büdösödik hamar a puncim anyukám mindig panaszkodik hogy miért vagyok ennyire büdös szivacs az elfogyott fenekemet pár hete nmtudom megmosni mert elfogyott a szivacsom megmár azt se tudom mikor mostam meg rendesem a fenekem de majd fogok venni szivacsot ha anyukám ad pénzt mert 2000Ftál több pénzt nmszokott adni

Ő csak mosogató szivacsot szokott venni vész esetekre ami a kagylóban van mosogató szivacs avval mosom meg vészesetekben a puncim és a fenekem szoval örülnék ha vlmi tanáccsal ugornátok elő köszi...

2023. ápr. 17. 17:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah hogy csak szivatod a népet 😂 ilyen igénytelen ember nem létezik szóval ez tuti csak kitalálció 😂
2023. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem kitaláció tényleg ilyen vagyok
2023. ápr. 17. 18:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor süllyed el hogy ennyire igénytelen vagy hogy fürdés után is szaros marad a segged. Mindegy jelentettem a kérdést hogy csak kitalálció.
2023. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem kitaláció hányszor mondjam egy kérdés hogy lehet kitaláció?
2023. ápr. 17. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!