Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kenet vételem negatív...

A kenet vételem negatív viszont égő hüvelyi érzés tünetem van. Az orvos gombára írt fel gyógyszert. Beszedjem szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ne szedd be, viszont jelentsd fel a dokit kuruzslásértt és vetesd el diplomáját.

Ne félj, mi anonim furvizerek jobban tudjuk, mit kell csinálni, mint a doki, aki évekig tanulta!

2023. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván. Ha a doki így látta, akkor ne vizsgáld felül a döntését. Ha nagyon nem akarod elhinni akkor menj el másikhoz, és akkor kiderül. Magaddal szúrsz ki ha eldurvul a gomba és kezelgetheted hetekig utána.
2023. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Persze, mert az orvos vizsgálat után hülyébb, mint az internet népe, akik csak unalmukban kommentelnek. Nem is értem, miért kérded. Persze, hogy szedd be. Legrosszabb esetben nem használ, de semmiképpen sem árt.
2023. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!