Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki küzdött ezzel a problém...

Valaki küzdött ezzel a problémával? És sikerült a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok . A héten megyek kórházba huvelyvaladek tenyesztest fogok kérni. Állandó visszatero huvelygyulladasom van


Ha kapok rá antibiotikumot utanna mire lesz szükségem ?hogy teljesen rendben legyek.?

Illetve mennyi ido kell ahoz hogy bele kezdhessunk a baba probalkozasba?

Félek hogy már méh gyulladásom van 1 és fél éve mindenféle kúpokat használok de nem segít.

Januárban volt egy vetelesem is biztos vagyok benne hogy ez miatt


Illetve a hajam nagyon hullik

És elég sok pattanásom lett.


Sok kúpot hasznaltam de még tenyesztest egyik orvos sem akart csinálni.

Most viszont kérni fogom.

Remelem kitenyésztik és végre jutok valamire.



2023. ápr. 17. 16:53
 1/1 anonim válasza:

Szia!


A hüvely váladék tenyésztést (én úgy tudom), hogy csak akkor csinálják, hogyha már várandós vagy azt a 34.-37. hét környékén.

Ha betegséged van, ahogy fentebb is leírtad akkor nem tudom, hogy ajánlotta már neked orvos a Macmiror-t. Nekem ez vált be és várandosság alatt is használtam. Ez egy 12 napos kúra, így addig az aktust hanyagolnod kell. Különben nem lesz hatása!


A hajad és a pattanások miatt vitamin hiányod van.

A hajadra: B, A, E vitamint ajánlok vagy a patikában kapható rozmaring olaj. Ha nem bízol a házi praktikákban akkor az Yves Rocher-nél kapható természetes eredetű sampon és egyéb termék is.

Pattanásos bőr: A, B3, E és Cink bevitele javasolt. De ebben az esetben jobb tudni, hogy nem e attól a gyógyszertől vagy pattanásos, ami hormonálisan megváltoztatja az immunrendszeredet. Szóval, ha a fentebb írt vitaminok nem hatásosak akkor menj tovább bőrgyógyászatra is.


A baba projekttel kapcsolatban:

HA tényleg teherbe szeretnél esni, akkor ismerned kell a saját ciklusodat és hogy mikor fog megjönni. Természetesen nem mindegy, hogy mikor csináljátok, de az a fő, hogy NE görcsöljetek rá. Főleg te, mint nőként. Az csak bajt okoz.


Sok sikert, remélem tudtam segíteni.:)

2023. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!