Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől tolhatnám el a menstruác...

Mitől tolhatnám el a menstruációt?

Figyelt kérdés
10 éves korom óta menstruálok és iszonyatosan kellemetlennek érzem és megalázónak, a jövőben sem akarok gyereket ezért nincs is szükségem erre a szenvedésre és minden féle egészségtelen dolgot ki akarok próbálni az elkerülése érdekében. Mit tehetnék? Olvastam kis praktikákat, sok futás, kevés étel bevitele, c-vitamin fogyasztása, citrom, paradicsom, nehéz dolgok emelgetése. Valaki meg tudna velem osztani ötleteket? Petefészket még nem tudnám kivetetni ezért bármilyen praktikát elfogadok.

2023. ápr. 17. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb ígyis-úgyis megjön. Megalázónak mi megalázó benne?
2023. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ötletem sincs, egyszerűen olyan megalázónak érzem, hogy én menstruálok.
2023. ápr. 17. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

futás, kevés étel bevitele, c-vitamin fogyasztása, citrom, paradicsom, nehéz dolgok emelgetése.

Aha, annyit úgyse fogsz bírni futni és hamarabb rámegy másod ha dolgokat emelgetsz, a többitől meg max egészséges leszel, ellenben tönkrement család, munkafüggőség, kevés alvás és elhízás mellett sok munkatársamnak már 30 évesen nincs.

2023. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedj fogamzásgátlót mondd a dokinak h olyat kérsz amitől nem mensizel ennyi
2023. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem merek kérni a dokimtól és amúgy max a kevés alvást tudom megoldani.
2023. ápr. 18. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem kell a felesleges hiszti.


Én is utálom, nem lesz gyerekem, szal felesleges, mégsem problémázok ilyenen.

2023. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!