Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a tapasztalat? Mirena/J...

Mi a tapasztalat? Mirena/Jaydess felhelyezéssel kapcsolatban érdeklődöm. Sok fórumon olvastam, hogy nem szült nőknél kimondottan fájdalmas élmény volt.

Figyelt kérdés

Én arra lennék kiváncsi, hogy akinek fájt a felhelyezés: hol tették fel? Rendelőben?


Mert nekem kórházban fogják, helyi érzéstelenítéssel (azt mondta az orvosom, nem szült nőknél így kell, különben igen kellemetlen).


Szóval van tapasztalat ilyen kórházi, érzéstelenítéses felhelyezéssel kapcsolatban?



2023. ápr. 17. 22:28
1 2
 11/13 qborka ***** válasza:

Kedves 10/10!

Mikor kaptad?

Azóta hogy állsz a vérzéssel?;

ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ez a 3. nap, hogy fent van. Pecsetlo, nagyon lightos vérzés van, egy tisztasági betét elég. De ez normális, sajnos állítólag hetekig, akár hónapokig ez lesz...De ha abba bele gondolok, hogy 8 évig tervezek vele akkor az első félév átállás sajnos egy béka amit le kell nyeljek.


Egy hét szex nélkül és fürdeni nem szabad, utana mehet a szex de csak gumival a 2 het mulva levo kontrollig. ha ott minden oke onnantól mehet gumi nelkul. (Németország)

Amugy nincs görcs, se fajdalom.

ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 qborka ***** válasza:

Ja, azt hittem,már régebben kaptad. Akkor sok türelmet kívánok 🙂 Nagyon sokat.

Elég furcsa , hogy ilyen utasításokat adott az orvos Németországban,amennyire én tudom,nálunk nincs ilyen. Legalábbis nekem ilyet nem mondtak.

ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!