Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van olyan érzésem...

Miért van olyan érzésem mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés

Miért van olyan érzésem mintha “meg akarna jönni” pedig még egyáltalán nincs itt az ideje de fájogat meg szúrkál az alhasamba

Terhes lehetek? A párommal rendszeres nemi életet élünk védekezés nélkül viszont nem vagyunk annyira rá állva a baba témára úgy vagyunk vele hogy jönn ha jönnie kell

Minden hónapban 7-8án általában megjön mondhatni hogy pontos a ciklusom max 1-2 nap csúszás történik ez így is volt ebben a hónapban is viszont mint említettem olyan érzésem van mintha meg akarna jönni

Mitől lehet ez?



2023. ápr. 19. 20:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Csak minden rosszindulatú kommentelőt szeretnék tájékoztatni hogy az érzés amit éreztem tényleg a terhességnek volt “köszönhető” ugyanis pozitív lett a terhességi tesztem :)
2023. máj. 4. 21:22
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor is az ovulációt érezted akkor és nem a terhességet !

Boldog babavárást 🥰

2023. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!