Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete késik a menstruációm,...

2 hete késik a menstruációm, és egyfolytában olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet is két alkalommal mind a kettő negatív lett. Orvoshoz 30-ra van időpontom.
2015. szept. 18. 17:27
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia velem is pont ugyanez volt. Egesz nyaron nem jott meg, junius elejen volt meg utoljara. Es en is ugyanezt ereztem amikor amugy meg kellett volna jonnie hogy ugy faj mintha meg fogna jonni, de semmi. Igy kb harom honap kimaradt. De most szerencsere a napokban megjott. En is megcsinaltam a tesztet, ami termeszetesen negativ lett. Szerintem nem kell aggodj, ket het keses sok mindenkinel megesik, de az sose baj ha orvosnak is megmutatod magam. Meg ha tul vekony alkat vagy az is kozbe jatszhat vagy peldaul a meleg.
2015. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Sajnos nem vagyok vékony alkat... Már egyszer csinált ilyet áprilisban két hetet csúszott, de akkor nem volt ilyen érzésem egyfolytában, hogy meg akarna jönni.
2015. szept. 18. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, augusztusban egyáltalán nem jött meg, 20.-a környékén kellett volna, de végül csak szeptemberben jött meg, előtte egy hétig folyamatosan görcsölt a hasam, és a hangulatom is pont olyan volt.
2015. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!