Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alacsony testzsírszázalék...

Alacsony testzsírszázalék miatti kimaradó menstruáció visszaállítható?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben stressz miatt 8 kilót fogytam (58-ról, 50kg-ra) és emiatt a menstruációs ciklusom is borult. Mostanában kezdek kicsit hízni szándékosan remélem vissza fog állni. 170 cm vagyok.

2023. ápr. 22. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában visszaáll
2023. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben vissza szokott állni.
2023. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En kora huszonevesen nem is vettem eszre, hogy korosan lettem vekony. Kicsi plusz sulyom volt, orultem, mikor fogszabalyzas miatt fogytam. Viszont nagyon, mert nemcsak nemigen tudtam enni, de az etvagyam is eltunt vele. Es akkor az se allt ossze, ezert nem jott meg tobbszor honapokra. Nem volt szexualis kapcsolatom, ezert az sem izgatott. Es ahogy visszajott ram par kilo, a kozben fako hajam is visszaszepult, es szabalyos lett a menstruaciom, ket ev sovanysag utan.
2023. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Én 18 éves vagyok 156cm és 40kg kb.

Es semilyen betegsegem nincs szimplán genetika.De nekem se volt rendes a ciklusom.Elkeztem gyógyszert szedni hogy beállítsa majd abba hagytam es rendszeres lett.

2023. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amint hízol, igen.


Olyan 53-54 kilóval már kellene menstruálj, ha mégsem, menj orvoshoz.

2023. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze, csak a szervezet tudja, hogy tartalék nélkül esélytelen utódot kihordani, ezért neki sem áll a petesejt erlelésnek.
2023. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!